Plavecké závody v Košicích

Zástupci SSL Olšava uspěli na mezinárodních plaveckých závodech v Košicích

Na 20. 3. 2024 byli zástupci SSL Olšava pozváni na každoroční mezinárodní plavecké závody do Košic. V široké konkurenci závodníků z celého Slovenska a reprezentantů Maďarska se naši plavci rozhodně neztratili. Zejména Vojta Krušina vydoloval medaili z každého svého startu. Nejprve vybojoval druhé místo v závodě na 25m prsa, následně doplaval třetí na 25m volný způsob. Je třeba dodat, že závody byly velmi vyrovnané a těsné, rozdíly na stupních vítězů byly v desetinkách. Bohužel se nám před integrovanou štafetou zranila naše závodnice, museli jsme tedy složení štafety doplnit o závodníka z Trnavy. A i díky němu doplavala štafeta na 3x25m volný způsob, ve složení Martin Bříštěla, Robo Tomeček a finišující Vojta Krušina na krásném druhém místě a do Brodu jsem si přivezli krásný pohár. Závody byly uspořádány ve skvělé atmosféře, která dodávala síly všem závodníkům. Každý závodník si z Košic dovezl spoustu zážitků, nových přátelství a nějakou drobnost na památku. Nabití energií jsme se vrátili domů a již se těšíme na obhajobu krásných výsledků v příštím ročníku závodů. Velké poděkování pořádající CSS DOMKO Košice.